КАРАТЕ-ДО НА ОБОЛОНИ

КАРАТЭ-ДО НА ОБОЛОНИ

СИТО-РЮ КОФУКАН

Перше заняття безкоштовне!

Занятия проводит Президент федерации “Сито-рю каратэ-до Кофукан” Украины – Эдуард Гежоян. Аттестован на черный пояс III дан японскими учителями, основателями стиля.

Каратэ-до СИТО-РЮ – это древняя Окинавская школа, характеризуется быстротой передвижения, совмещением мягких блоков с жестким блокированием, использованием встречных ударов, защитой нападением. Школа представлена большим количеством комплексов формальных упражнений (ката), в том числе дыхательных и энергетических. Ярко выражен оздоровительный эффект для всех возрастных групп.

Занятия включают:

 • изучение техники ударов и тактики поединка;
 • дыхательные упражнения и медитация;
 • специальная физподготовка;
 • прикладное направление (самозащита без оружия);
 • упражнения на развитие гибкости (растяжка);
 • изучение ката.

Проводятся групповые и индивидуальные занятия с детьми и взрослыми.

Карате для детей Киев

Карате-до від центру Майстер Фіт: сила, воля, самоконтроль та здоров’я. Карате-до, як спортивна секція, набирає все більшої популярності. Все більше хлопців різного віку хочуть стати сильнішими, навчитися тримати відповідь за себе та захищати свою сім’ю. Але карате Київ – це не лише сила. Це витримка, самоконтроль, володіння своїми емоціями у будь-якій ситуації. Заняття карате для дітей Київ у фітнес-центрі Master Fit – виховують повагу та любов до ближнього, що просто необхідно у нашому сучасному, найчастіше бездушному світі.
Чим хороші заняття карате?
Каратедо відносять до бойового мистецтва стародавньої Окінавської школи. У ньому поєднуються різні методи та прийоми захисту та нападу, включаючи швидкість пересування, вдале поєднання жорстких блоків та м’яких ухилень від ударів, захист за допомогою нападу тощо. Карате кіокушинкай Київ – це один із напрямків даного бойового мистецтва, який характеризується особливо жорстким стилем, тому чудово підійде хлопчикам. До речі, заняття потрібно починати з раннього віку, оскільки так вдається досягти максимальних результатів.
Багато людей вважають, що займатися карате можна і вдома, доводячи це тим, що сьогодні існує велика кількість інформації в інтернеті про самотренування (відео-уроки, онлайн тренування). Насправді все не так просто, оскільки техніка даного бойового мистецтва досить складна і навіть в умовах тренувань у спеціальних центрах піддається не кожному. До того ж, всі ми знаємо, як складно в домашніх умовах налаштувати себе на повноцінні заняття. Тому, якщо ви точно вирішили навчити свою дитину вмінню постояти за себе, то віддавайте перевагу секції карате Київ. Тільки так ваша дитина отримає ті навички та якості, які ви плануєте до неї закласти із дитинства. А їх чимало:

 • воспитание характера и силы воли;
 • умение защищать себя и своих близких;
 • повышение выносливости;
 • полноценное развитие организма в физическом плане;
 • новые друзья, общение и невероятные эмоции от маленьких и больших побед, что позволит повысить свою оценку с самого детства.

Каратэ Киев

Чому варто віддати дитину до секції карате Майстер Фіт? Карате для дітей у Києві в нашому фітнес-центрі – це вибір батьків, які бажають, щоб їхня дитина стала повноцінно розвиненою як у фізичному, так і в духовному плані. Ваші діти мають унікальну можливість під керівництвом досвідчених тренерів досягти відмінних результатів. Наші зали оснащені для виконання різноманітних занять, обладнані необхідними елементами для підтримання належних кліматичних умов.
Фітнес-центр Майстер Фіт – це найкращий вибір для дітей та дорослих, які хочуть бути здоровими та впевненими в собі людьми.