КАРАТЕ-ДО НА ОБОЛОНІ

КАРАТЕ-ДО НА ОБОЛОНІ

СІТО-РЮ КОФУКАН

Перше заняття безкоштовне!

Заняття проводить Президент федерації “Сіто-рю карате-до Кофукан” України – Едуард Гежоян. Атестований на чорний пояс III надано японськими вчителями, засновниками стилю.

Карате-до СІТО-РЮ – це давня Окінавська школа, що характеризується швидкістю пересування, поєднанням м’яких блоків з жорстким блокуванням, використанням зустрічних ударів, захистом нападом. Школа представлена великою кількістю комплексів формальних вправ (ката), у тому числі дихальних та енергетичних. Яскраво виражений оздоровчий ефект всім вікових груп.

Заняття включають:

 • вивчення техніки ударів та тактики поєдинку;
 • дихальні вправи та медитація;
 • спеціальна фізпідготовка;
 • прикладний напрямок (самозахист без зброї);
 • вправи в розвитку гнучкості (розтяжка);
 • вивчення ката.

Проводяться групові та індивідуальні заняття з дітьми та дорослими.

Карате для дітей Київ

Карате-до від центру Майстер Фіт: сила, воля, самоконтроль та здоров’я. Карате-до, як спортивна секція, набирає все більшої популярності. Все більше хлопців різного віку хочуть стати сильнішими, навчитися тримати відповідь за себе та захищати свою сім’ю. Але карате Київ – це не лише сила. Це витримка, самоконтроль, володіння своїми емоціями у будь-якій ситуації. Заняття карате для дітей Київ у фітнес-центрі Master Fit – виховують повагу та любов до ближнього, що просто необхідно у нашому сучасному, найчастіше бездушному світі.
Чим хороші заняття карате?
Каратедо відносять до бойового мистецтва стародавньої Окінавської школи. У ньому поєднуються різні методи та прийоми захисту та нападу, включаючи швидкість пересування, вдале поєднання жорстких блоків та м’яких ухилень від ударів, захист за допомогою нападу тощо. Карате кіокушинкай Київ – це один із напрямків даного бойового мистецтва, який характеризується особливо жорстким стилем, тому чудово підійде хлопчикам. До речі, заняття потрібно починати з раннього віку, оскільки так вдається досягти максимальних результатів.
Багато людей вважають, що займатися карате можна і вдома, доводячи це тим, що сьогодні існує велика кількість інформації в інтернеті про самотренування (відео-уроки, онлайн тренування). Насправді все не так просто, оскільки техніка даного бойового мистецтва досить складна і навіть в умовах тренувань у спеціальних центрах піддається не кожному. До того ж, всі ми знаємо, як складно в домашніх умовах налаштувати себе на повноцінні заняття. Тому, якщо ви точно вирішили навчити свою дитину вмінню постояти за себе, то віддавайте перевагу секції карате Київ. Тільки так ваша дитина отримає ті навички та якості, які ви плануєте до неї закласти із дитинства. А їх чимало:

 • виховання характеру та сили волі;
 • вміння захищати себе та своїх близьких;
 • підвищення витривалості;
 • повноцінний розвиток організму у фізичному плані;
 • нові друзі, спілкування та неймовірні емоції від маленьких та великих перемог, що дозволить підвищити свою оцінку з самого дитинства.

Карате Київ

Чому варто віддати дитину до секції карате Майстер Фіт? Карате для дітей у Києві в нашому фітнес-центрі – це вибір батьків, які бажають, щоб їхня дитина стала повноцінно розвиненою як у фізичному, так і в духовному плані. Ваші діти мають унікальну можливість під керівництвом досвідчених тренерів досягти відмінних результатів. Наші зали оснащені для виконання різноманітних занять, обладнані необхідними елементами для підтримання належних кліматичних умов.
Фітнес-центр Майстер Фіт – це найкращий вибір для дітей та дорослих, які хочуть бути здоровими та впевненими в собі людьми.