ТАЕКВОН-ДО НА ОБОЛОНІ

ТАЕКВОН-ДО НА ОБОЛОНІ

Для дітей віком від 5 до 17 років. Перше заняття безкоштовне!

Заняття проводить Генеральний секретар Федерації Таеквон-до ITF, тренер Міжнародного класу (чорний пояс – VII Дан), суддя Міжнародної категорії – Олександр Слєпцов.

Мистецтво таеквон-до прийшло до нас із Кореї, надійно завоювавши серця та уми поціновувачів східних бойових традицій по всьому світу. 7 Відома особливість бою – активне використання ніг.

Мало хто встоїть перед видовищністю виступів майстрів таеквон-до, що пройшли нелегкий шлях завзятих тренувань і боїв, що виробляють такі важливі людські якості, як сила духу, наполегливість, тактичне та стратегічне мислення, уміння швидко орієнтуватися у складній ситуації та здатність не боятися тимчасових невдач.

Потужність, швидкість, точність стрибків, контратак, блоків, ударів професійних спортсменів таеквон-до приголомшує та підкорює з перших секунд їх виступів. У цьому спорті немає межі досконалості – кожен може зміцнювати та розвивати своє тіло, свідомість і дух, досягаючи все більших висот протягом життя, викликаючи захоплення та повагу оточуючих.

Чому варто зайнятися таеквон-до?

Одна з найважливіших особливостей таеквон-до – можливість розпочати навчання з раннього дитинства. На думку федерації Таеквон-до ITF, яку ми практикуємо у ФЦ «Master Fit» на Оболоні, оптимальним для початку тренувань вважається вік 6-8 років. Однак відомо безліч випадків, коли хлопчики та дівчатка, які почали тренуватися ще у 3-4 роки, до 6 років вже беруть участь у змаганнях великого масштабу, займають найвищі місця у рейтингу та завойовують світові нагороди.

Як і будь-який вид східного бойового мистецтва, таеквон-до розвиває людину у всіх аспектах: фізичному, духовному, розумовому. Звичайно, закладати основи гармонійного розвитку краще в дитячому віці, коли тіло та свідомість пластичні та швидше адаптуються до навантажень, випробувань та філософії спорту.

Плюс – дитина вчиться грамотно вирішувати складні життєві ситуації та коректно взаємодіяти з однолітками, поважати та підтримувати інших. А у разі потреби – зможе ефективно постояти за себе. Ця обставина дуже важлива, оскільки таеквон-до успішно практикують у всьому світі і чоловіки, і жінки.

Для дівчаток це універсальне бойове мистецтво корисне тим, що допомагає не тільки розвивати навички самооборони та впевненість у собі, а й граціозність, витонченість, жіночність. Прикладом може бути безліч прекрасних дівчат, які стали призерами олімпіад та змагань усіх рівнів.

Позитивні результати навчання можна побачити буквально за кілька місяців постійних занять.

Той, хто регулярно займається таеквон-до, незабаром набуває і багато разів примножує такі свої якості:

  • хорошую спортивную форму и силу;
  • иммунитет и здоровье;
  • отличное самочувствие;
  • гибкость и прекрасную растяжку;
  • уверенность, самоконтроль, дисциплинированность;
  • координацию и ловкость;
  • быструю реакцию;
  • стратегическое мышление, логику;
  • выносливость и стойкость.

Чому варто зайнятися таеквон-до саме в Майстер Фіт

FC Master Fit надає найкращі умови для групових та індивідуальних занять таеквон-до для дітей та підлітків різних рівнів підготовки.

У нас проходять навчання хлопчики та дівчатка віком від 5 до 17 років.

Заняття з Таеквон-до на Оболоні проводить Генеральний секретар Федерації Таеквон-до ITF, тренер Міжнародного класу (чорний пояс – VII Дан), суддя Міжнародної категорії – Олександр Слєпцов.

Спортзал підтримується в ідеальному санітарно-гігієнічному стані, оснащений сучасними системами освітлення, вентиляції та кондиціювання.

У пріоритеті індивідуальний підхід до кожного учня, доступність занять та ефективність програми навчання.

Бажаєте, щоб ваша дитина виросла ще більш впевненою у своїх силах, сильною, спритною, організованою і дисциплінованою? Тоді ваша мета – це секція таеквон-до у спорткомплексі Master Fit.

Перед вашою дитиною відкриється грандіозний шлях успіху від районних змагань до Олімпійського чемпіона!