ТРЕНАЖЕРНА ЗАЛА НА ТРОЄЩИНІ

ТРЕНАЖЕРНА ЗАЛА НА ТРОЄЩИНІ

Тренажерна зала на Троєщині має площу 140 кв.м., висоту стелі 6 метрів. Встановлено сучасну систему очищення та кондиціювання повітря. Тренажерний зал оснащений повним комплектом професійного обладнання ТМ «PERFECTION» фірми «VADZAARI», комплекти гантелей від 1 до 50 кг. «JOHNSON», а також іншим, необхідним для занять обладнанням та інвентарем.

Є можливість персональних занять з досвідченими та висококваліфікованими тренерами

Тренажерний зал на Троєщині

Тренажерний зал Троєщина: сімейне здоров’я дуже близько. Тренажерний зал на Троєщині для багатьох став символом якості та ефективних тренувань. Тут на кожну людину чекають чудові умови для проведення активного дозвілля, а також досвідчені тренери, які підберуть найкращі комплекси занять залежно від особливостей організму. Тренажерний зал Троєщина вже на раз доводив свій авторитет, тож залишається центром активного спортивного відпочинку для багатьох людей.

Усі переваги спортзалу. На площі, яку займає тренажерний зал на Троєщині, є безліч спортивного інвентарю та обладнання для досягнення різних результатів – від простої зарядки до прокачування м’язів за типом бодібілдингу. Але не лише з цієї причини до нас прагнуть люди з усього Києва, причин популярності нашого залу набагато більше: 

  • Професійна робота досвідчених тренерів, які стежать за кожним клієнтом, особливо за новачками, які тільки-но прийшли в спортзал і ще не можуть правильно розподілити свої сили та можливості.
  • Комфортні умови перебування в залі за рахунок установок кондиціювання, вентиляції та належного опалення у зимову пору року.
  • Професійне встаткування від провідних європейських компаній.
  • Можливість тренування з будь-якого віку, оскільки ми розуміємо, що з урахуванням сучасної екології, починати займатися своїм здоров’ям потрібно з самого дитинства.

Таким чином, тренажерний зал Троєщина – це чудовий вибір для спільного корисного відпочинку для всіх членів сім’ї. Стати ближче один одному з нашою допомогою, адже ніщо так не поєднує, як спорт і прагнення до перемоги.

 

Тренажерний зал Троєщина

Що дасть відвідування спортзалу? Люди ходять до центрів активного відпочинку з різних причин. Це може бути гонитва за модними віяннями, бажання скинути кілька зайвих кілограм, прагнення довести всім, перш за все, самому собі, що сила волі та бажання бути кращим – не просто порожні слова. Ось кілька причин, з яких люди відвідують тренажерний зал на Троєщині: 

  • бажання стати стрункішою та красивішою;
  • отримати ідеальний рельєф тіла;
  • наростити м’язову масу;
  • стати сильнішим, витривалішим, здоровішим;
  • відновити сили після травм;
  • відкоригувати поставу та ходу.

Тренажерний зал Троєщина не тільки дозволить вам вирішити всі поставлені завдання, а й знайти нових друзів та однодумців. Тому швидше поспішайте до нас і не втрачайте дорогоцінного часу, який нам дано, щоб жити повноцінно.