СТУДІЯ “АЕЛІТА” НА ТРОЄЩИНІ

СТУДІЯ “АЕЛІТА” НА ТРОЄЩИНІ

Приходячи до Студії «Аеліта» дитина потрапляє в чарівну казку, де спорт і захоплююча гра здатні творити дива: з маленьких карапузів дівчатка перетворюються на граціозних, струнких, витончених принцес.
У ході занять розвивається гнучкість, координація рухів, почуття ритму та рівноваги, велика увага приділяється профілактиці плоскостопості та формуванню правильної постави. І все це із задоволенням та усмішкою!
До програми навчання входять заняття з художньої та естетичної гімнастики, хореографії, йоги, профілактики плоскостопості корекції постави.
Наші дівчатка виступають на змаганнях, посідають призові місця. Це вчить їх долати труднощі та досягати поставлених цілей

Заняття у студії, допоможуть вашій дитині вирости здоровою, успішною та щасливою, а також розвинути лідерські якості. Результати досягаються за допомогою:

 • Спеціально розроблених фізичних вправ, що позитивно впливають на всі системи дитячого організму. Особлива увага спрямована на профілактику плоскостопості, формування правильної постави та граціозності рухів. При систематичних заняттях нормалізується вага та покращується зовнішній вигляд.
 • Авторської методики занять, спрямованої на розвиток координації, музичності, пам’яті та фантазії. Навчившись вільно і красиво рухатися дитина позбавляється безлічі комплексів і знаходить впевненість у собі.

У процесі навчання використовуються груповий та індивідуальний підхід, ігровий та змагальний метод, завдяки яким на занятті панує обстановка радості, веселощів та постійної новизни відчуттів. Види занять:

 • Хореографія
 • Художня гімнастика
 • Стретчінг
 • Силовий клас
 • Розвиваючі ігри
 • Профілактика плоскостопості
 • Корекція постави

Хореографія – або класичний танець. Загальна техніка, форма цієї системи складалася протягом тривалого часу, відповідаючи певній добі та національним особливостям кожного народу. Елементи хореографії є основною народного, сучасного, естрадного танцю, а також художньої гімнастики. Урок паралельно розвиває силу м’язів, гнучкість, дає початкові навички координації рухів, що сприяє гармонійному розвитку танцювальних здібностей дітей.

Художня гімнастика – основний зміст занять з художньої гімнастики складають вправи без предметів і з предметами (м’ячем, обручем, булавами, скакалкою, стрічкою). Система музичного виховання, що застосовується в художній гімнастиці, дозволяє щепити тим, хто займається вмінням чути і розуміти музику, сприяє їх естетичному вихованню. В результаті занять художньою гімнастикою, у дівчаток розвивається спритність, швидкість реакції, сила та витривалість. Завдяки рівномірному розвитку всіх м’язових груп у них формується правильна постава, виробляється легкість, витонченість та невимушеність рухів.

Стретчинг – це комплекс вправ, призначений для того, щоб м’язи були еластичними, а суглоби гнучкими і рухливими. Регулярне їх виконання допоможе швидше відновлюватися м’язам після навантажень і запобігатиме хворобливим розтягненням. Суглоби стають рухливішими, м’язи отримують більше кисню та розслабляються. Стрейчингом зазвичай починаються і завершуються багато фітнес-тренування, проте діти можуть виконувати ці вправи і окремо. М’який і плавний вплив на м’язи, надає релаксуючу, антистресову дію.

Силовий клас – навантаження на основні групи м’язів: м’язів спини, преса, ніг, верхнього плечового пояса і т.д. Фізичні здібності людини безпосередньо пов’язані зі станом наших м’язів. При систематичних заняттях покращується зовнішній вигляд, нормалізується вага, м’язи стають еластичнішими, підвищується силова витривалість, формується м’язовий корсет.

Розвиваючі ігри – рухливі ігри, естафети, вправа на увагу, розвиток дрібної моторики і все найяскравіший, веселий і цікавий. На заняттях діти виконують складні та різноманітні рухи ігрової діяльності, залучають у роботу всі м’язові групи, сприяючи розвитку опорно-рухового апарату, нормальному зростанню, зміцненню різних функцій та систем організму та формуванню здорової постави. Індивідуальні рухливі ігри виробляють у дітей також бійцівський характер, завзятість, здорове бажання бути кращими за інших, розвивають лідерські якості. Групові заняття, навчають згуртованості, товариству, взаємовиручці.

Профілактика плоскостопості – урок, спрямований на зміцнення склепіння стопи та формування правильної постави. Плоскостопість – це не лише косметичний дефект. Воно часто супроводжується болями в стопах, гомілках, підвищеною стомлюваністю при ходьбі, утрудненнями при бігу, стрибках, погіршенням координації рухів, перевантаженням суглобів нижніх кінцівок, більш ранньою появою больових синдромів остеохондрозу. Головним засобом профілактики плоскостопості та клишоногості є спеціальна гімнастика, спрямована на зміцнення м’язово-зв’язкового апарату стоп та гомілки.

Корекція постави – Для вироблення правильної постави та профілактики її порушень необхідно систематично тренувати м’язи спини та черевного преса. Завдання цих вправ полягає в тому, щоб збільшити силу та статичну витривалість м’язів спини та черевного преса, тоді вони можуть протягом тривалого часу утримувати хребет у правильному положенні. Необхідно пам’ятати, що сформувати правильну поставу можна лише під час зростання хребта.

Вікові групи:

 • Молодша: від 3-х до 5-х років
 • Середня: від 5-ти до 7-ми років
 • Старша: від 7 до 12 років

З найпідготовленіших учениць формуються спортивні групи. Спортсменки виступають на змаганнях з естетичної гімнастики.