ЙОГА НА ОБОЛОНІ

ЙОГА НА ОБОЛОНІ

Заняття проводить – Катлабуга Альберт – 15 років практики та викладання йоги. Навчання проходив за методиками А. Лаппи “Універсальна йога”, а також А. Сідерського “Yoga 23”

Які асоціації викликає у вас слово йог? Недосвідченим читачам, які знайомі з цим терміном лише з чуток, може представитися виснажений самообмеженнями аскет, що сидить у позі лотоса, повністю відчужений від мирських справ. Насправді ж, сучасна йога – це шлях вільних, усвідомлених, самодостатніх і щасливих людей, які ведуть здоровий спосіб життя, що перебувають у мирній і продуктивній взаємодії з собою та своїм оточенням.

Чому тисячолітня йога така популярна сьогодні?

Саме в гармонійному та здоровому розвитку людини, розкритті її кращих психологічних та фізичних якостей полягає основна роль древнього вчення, яке прийшло у західний світ з Індії наприкінці 19-го – на початку 20-го століття.

Йога – це комплекс фізичних вправ, медитативних та духовних практик, спрямованих на самовдосконалення. Ефективність методик цього вчення відточувалася тисячоліттями. Не припиняється еволюція йоги і до цього дня, приносячи у світ нові вправи та техніки.

Йога універсальна і не зобов’язує дотримуватися певного способу мислення або поведінкових шаблонів. Вона доступна представникам всіх релігійних напрямів, професій, соціальних груп. Поширення по всьому світу та активна практика йоги в абсолютно різних спільнотах та країнах підкреслює це.

У той же час, йогічні методи та техніки можуть бути спрямовані на задоволення індивідуальних, вузьких потреб та легко адаптовані до будь-яких умов життя, професійної діяльності чи будь-якої іншої активності.

Чому вам потрібно піти на заняття йогою

Заняття йогою – це 100% гарантія ефективного позбавлення стресів, переживань, напруженості. Вона допомагає набути психологічної рівноваги і умиротворення. Йога – найкращий антидепресант і стимулятор, оскільки не нав’язує жодних вимог і не ставить інших умов, окрім бажання зайнятися нею.

Для ослабленого хворобами та поганою екологією організму немає більш щадного, спокійного та доступного способу відновити кондиції та покращити фізичну форму без суворих випробувань. А для спортсменів і просто фізично активних людей йога стане відмінним до основних занять, допомагаючи розслабитися та відновитись після важких навантажень, тренувань, змагань чи травм.

Йога має помітний профілактично-оздоровчий ефект, визнаний у ході багатьох досліджень. Заняття йогою допомагають ефективніше боротися з будь-якими хворобами та швидше пройти реабілітацію. Йога допоможе вашому тілу досягти максимальної гнучкості та спритності, відмінної розтяжки, покращить координацію, навчить контролювати внутрішні органи та фізіологічні параметри.

Йога також надає можливість нескінченно зростати в духовному плані, розширювати межі розуму та здібності тіла, насолоджуватися красою світу та гармонією в собі. Для шанувальників езотерики та містицизму йога є дверима до нових відкриттів, до контролю реальності та усвідомленості своїх дій, до стабільності відносин із навколишнім світом та вміння використовувати свої приховані сили для досягнення цілей.

Де і як найкраще займатися йогою на Оболоні.

Заняття йогою краще проводити під керівництвом вчителя. Вони включають виконання певної послідовності статичних вправ (асан), динамічних переходів між асанами (віньяс), йогічних дихальних вправ, медитативних і релаксаційних практик.

Все це і багато іншого ви зможете освоїти на заняттях йогою у фітнес-клубі на Оболоні Master Fit.

У нашому залі на вас чекає комфорт і всі умови, які дозволять досягти основних завдань занять йогою – гарної фізичної форми, релаксу, емоційної рівноваги та духовного просвітлення.

Йога на Оболоні

Йога – правильний розвиток для кожного. Йога як самостійний напрямок з’явилася в нашій країні відносно недавно. До перебудови ми особливо не знали про цю унікальну індійську методику пізнання самого себе та вдосконалення свого тіла. Сьогодні ж йога Оболонь, яку вам дарує фітнес-центр Майстер Фіт – це доступний та корисний захід, який несе духовний та фізичний розвиток будь-якій людині. Йога на Оболоні покликана вирішити багато ваших проблем. Все, що потрібно, це записатися на заняття та знайти місце у вашому щільному графіку. Але повірте, виділений дорогоцінний час того вартий.
Розвиваємося разом із Майстер Фіт
Йога на Оболоні відмінно підійде людям, які хочуть досягти внутрішньої гармонії, відновити свої сили, наприклад після важкого робочого дня або тижня. З урахуванням того, що практично у кожної людини, особливо городянина, щодня – це безперервна гонка, то значущість цих занять зростає подвійно. Йога Оболонь розташована в комфортному фітнес-центрі Майстер Фіт, куди можна без проблем дістатися будь-якої точки міста на зручному виді транспорту. Тут чекають на всіх бажаючих незалежно від віку, статі та фізичного розвитку.

Йога Оболонь

Усі переваги занять. Важко перерахувати всі сильні сторони йоги. З урахуванням того, що ми живемо у величезному мегаполісі, наш організм потребує постійного перезавантаження. Саме цим займається йога на Оболоні. Усього через кілька занять ви зможете досягти наступних результатів:

 • навчитися контролювати свої емоції;
 • досягти гармонії у душі;
 • досягти психологічної рівноваги;
 • значно покращити пам’ять, увагу та концентрацію;
 • скинути зайві кілограми та надати фігурі привабливого та підтягнутого вигляду;
 • кинути шкідливі звички з допомогою зниження тяги;
 • покращити працездатність багатьох органів, нормалізувати роботу суглобів, зняти біль голови;
 • підвищити імунний захист організму

Групові заняття дозволяють знайти нових друзів і завжди почуватися в компанії однодумців. Також можна частіше бути із сім’єю, якщо всіх її членів записати на групові заняття.
Робимо правильний вибір. Йога Оболонь у нашому фітнес-центрі – це завжди вигідно. Йдеться не лише про ціну, яка дійсно вигідна, а й про інші переваги:

 • тренування із досвідченим інструктором;
 • тепла та затишна атмосфера;
 • комфортні зали для занять у великих та малих групах;
 • гарне розташування зали, в яку можна потрапити з будь-якої точки міста;
 • зручний розклад;
 • широкий асортимент напрямків, щоб розкрити всі ваші можливості та прихований потенціал.

Йога глибоко впливає на організм будь-якої людини, роблячи її життя по-справжньому комфортним та повноцінним.