СХІДНИЙ ТАНЕЦЬ НА ОБОЛОНІ

СХІДНИЙ ТАНЕЦЬ НА ОБОЛОНІ

Спекотна пристрасть пустельного вітру-самуму, містицизм аравійських ночей з розсипами зірок, від яких захоплює дух і паморочиться голова, що зачаровує плавність течії живильних вод в оазисах, розкіш і шик царських палаців – весь світ таємних фантазій, гарячої екзотики і гарячої екзотики. Dance. Або, як часто називають, східний танець.

Не багато хто, кому пощастило насолодити свій погляд витонченими рухами і чудовими формами східних танцівниць знають, яким був шлях цього мистецтва до серця західного глядача. А коли дізнаються – закохуються в нього ще сильніше.

Не лише краса, а й користь

Минуло небагато часу – і відкрилася нова сторона східного танцю, яка отримала доволі непоетичну назву “танцювально-рухова терапія”. Тут основний акцент робиться на пізнанні філософії, психології та енергетики танцю, розкритті індивідуальності практикуючих.

Але є і суто фізіологічний позитив: східний танець благотворно впливає на весь організм жінки, здійснюючи унікальний масаж внутрішніх органів живота та малого тазу, допомагає у вирішенні жіночих проблем, зміцнює м’язи, надає зв’язкам еластичність, а суглобам – гнучкість, розвиває координацію, поставу, покращує кровообіг і робить шкіру пружною, допомагає запобігти целюліту та нормалізувати вагу.

Перераховувати можна дуже довго, а загалом сучасний східний танець – це чудове тонізуюче заняття, яке допомагає струсити організм, зарядитися енергією, покращити настрій, посилити здатність розсилати флюїди жіночності, сексуальності та позитиву.

Чому це потрібно саме вам

Навчитися східному танцю мріють мільйони жінок. Ми знаємо, що і у вас, дорогі читачки, живе цей магнетизм, таємничість, жіночність. Варто лише розкритися під керівництвом чуйного та талановитого викладача.

Тому до біса відмовки та рутину – приходьте на наші заняття східним танцем у фітнес-клубі Master Fit на Оболоні, та відкрийте нову сторінку у вашому житті, повну надихаючих відкриттів та можливостей!

Розкрити ваші таланти допоможе професійний викладач-постановник східної хореографії з 15-річним стажем, керівник студії східного танцю «Афродіта», багаторазова чемпіонка України у різних стилях східного танцю та «Місіс Belly Dance Європи-2014» – Аліна Хрущова.

Під її керівництвом Шоу-група студії «Афродіта» неодноразово перемагала у національних та міжнародних конкурсах, а для розміщення їхніх дипломів та кубків не вистачає всіх стін та стендів фітнес-центру.

Учениці Аліни Хрущової виступають на світових сценах. Серед них: Аліса Гурова, Надія Бойко, Ольга Сеймур, Ольга Сидоренко та інші.

Гарантуємо чисту, простору залу з сучасними системами освітлення, вентиляції та кондиціювання, відмінні умови для занять, зручний графік, ексклюзивність підходу, а також приємну, дружню атмосферу, в якій ви зможете повністю розкрити свою чарівність та таланти.

Приходьте, наводьте близьких та друзів. За захоплюючим, корисним заняттям непомітно пройде зовсім небагато часу, і ваша майстерність східного танцю зможе за дві секунди завойовувати найсуворіші серця.

Східні танці оболонь

 

Східні танці Оболонь: жіноча чарівність у кількох рухах. Навіть людина, далека від географії, а особливо особливостей окремих країн і регіонів, знає хоча б з чуток, що таке танець живота. Це унікальна традиція з історії Стародавнього Сходу, яка увібрала в себе дуже багато рис різних країн, від Персії до Індії. Незважаючи на вульгарність для європейців, в ньому немає ніякої вульгарності. Тут зібрано воєдино жіночу мудрість, загадковість незрозумілого азіатського світу і навіть взаємодію з космосом. А оскільки все загадкове вабить людину з неймовірною силою, то східні танці Оболонь – це найкращий вибір, щоб пізнати їхнє значення та навчитися танцювати так само, як жінки багато століть тому.
Значення танцю сьогодні
Східні танці Київ, які дарує мережу фітнес-центрів Майстер Фіт, виконували кілька тисячоліть тому у Вавилоні. Фінікії, Єгипті та інших країнах. У зв’язку з цим вони застосовувалися у гаремах, а й різних ритуальних процесах. Сьогодні вони стали справжнім мистецтвом, танцювати престижно та модно. У багатьох країнах навіть проводяться конкурси на найкращу танцівницю, що свідчить про високу значущість танцю у багатьох культурах. Східні танці Оболонь – це чудова нагода для будь-якої жінки не просто спокусити чоловіка, а й покращити свою фізичну форму та емоційну гармонію.

 

Танець живота Київ

 

Головні переваги танцювальних занять. Танець живота Київ дозволяє кожній дівчині зарядитися неймовірною енергетикою та заворожити глядачів. Основний плюс у тому, що починати займатися цією творчістю не пізно ніколи. Нехай Вам 5 або 50 років – у будь-якому віці можна стати кращим та красивішим.
Отже, що дають жінці східні танці:

 

  • добре впливають на весь організм, дозволяючи покращити роботу нервової та серцево-судинної систем;
  • розвивають пластику та граціозність (випереджаючи за цим показником навіть заняття фітнесом);
  • зміцнюють м’язи живота та стегон, не тільки усуваючи зайвий жир, але й роблячи їх неймовірно привабливими;
  • дають можливість підкоригувати фігуру, усунувши зайву вагу, а також приховати інші проблеми та недоліки тіла.

Ну і, звичайно ж, як не згадати про те, що ваша друга половина просто не встоїть від цієї неймовірної спокуси. Танець живота Київ дозволить відпустити на волю зібгану життєву енергію, яка захована у вас, дістати з глибин своє справжнє «Я» і просто виплеснути свої емоції та почуття. Але, як люблять жартувати тренери, кожен рух має своє значення, тому не станцюйте зайвого.
У нашій студії ви можете навчитися східному танцю за мінімальний час. Ми чекаємо на себе клієнтів будь-якого віку – бути жінкою ніколи не рано і ніколи не пізно.