МАСАЖ НА ОБОЛОНІ

МАСАЖ НА ОБОЛОНІ

Харькова Владислава

СПА-ЕСТЕТИСТ по обличчю та тілу, спікер косметологічної компанії. Досвід роботи понад 5 років.

Володію такими масажними техніками та методиками: масаж Shiatsu, пост-ізометрична релаксація, лімфодренажний масаж, масаж по корекції фігури (антицелюлітний) з процедурами обгортання, ліподиструктивний, гуа-аж, лікувально-і, хіропластичний ,міопластика.Всі масажні техніки та мануальна терапія, м’які, щадні та безпечні.

Регулярно проходжу навчання з удосконалення майстерності. Ви отримаєте приємні відчуття, гарне, здорове тіло та гарний настрій.

Масаж – це чудовий засіб для того, щоб бути в бадьорому тонусі, відчути себе шістнадцятирічним, позбудеться проблем у хребті та зайвої ваги, відкоригувати фігуру і просто покращити самопочуття. При проведенні масажу, використовуються кращі як традиційні, так і нетрадиційні техніки впливу на організм на різних рівнях, із застосуванням якісних аромамасел. Результат вас приємно здивує!

 

ВЕРГІЛЕС ОЛЕНА

Антицелюлітний масаж

Найефективнішим на сьогоднішній день засобом лікування та попередження целюліту є антицелюлітний масаж. Антицелюлітний масаж – це комплекс заходів, спрямованих на порятунок вас від цієї не естетичної недуги. Основні принципи такого масажу полягають у жорсткості його виконання, тривалості часу, відведеного нею та інтенсивності. Антицелюлітний масаж виконується у певних зонах, які називають «проблемними». До таких «проблемних» зон відносять: стегна, живіт, сідниці та спину. Антицелюлітний масаж стимулює вироблення еластину та колагену, покращує циркуляцію та забезпечує лімфодренаж. В результаті скорочується кількість жирових клітин, усувається целюліт, зменшуються обсяги, покращується тонус м’язів та шкіри.

Медовий масаж

Стародавній Тибет подарував нам техніку медового масажу, дія якого ґрунтується на активній взаємодії шкіри людини з біологічно активними речовинами, які присутні у меді у необхідній кількості. Медовий масаж практикується для створення оксамитової та гладкої шкіри, а також з метою очищення пор шкіри, виведення з організму продуктів метаболізму та для виведення зайвих жирів через шкірний покрив. Масажисти з упевненістю вважають медовий масаж одним із найефективніших видів масажу завдяки його цілющому результату.

Завдяки лікувальним характеристикам меду, який має зміцнюючі та стимулюючі імунітет людини властивості, медовий масаж допомагає в короткі терміни підкоригувати Вашу фігуру та надовго зберегти отриманий позитивний ефект! Фахівцями давним-давно доведено, що масаж з використанням меду або медовий масаж позитивно впливає на організм людини, сприяючи прискореному відновленню пошкоджених м’язів, поліпшенню кровообігу та прискоренню обміну речовин в організмі людини.

При медовому масажі значно покращується постачання шкіри та м’язових тканин необхідною кількістю кисню та різними поживними речовинами, звільняючи при цьому організм пацієнта від шлаків та набряків, а також сприяє відновленню нормального кровопостачання підшкірно-жирової клітковини. Ви на власні очі зможете переконатися в ефективності медового масажу буквально вже після першої його процедури – Ваша шкіра стане гладкою, еластичною і бархатистою на дотик, покращає її колір, зникне в’ялість шкіри.

Класичний масаж

Сприятливий вплив класичного масажу на організм людини встановлений ще в давнину. Його використовують як для лікування захворювань, так і для їхньої профілактики. Масаж – це один із методів у сучасній медицині, який застосовується як лікувально-профілактичний, оздоровчий та гігієнічний засіб, і, в окремих випадках, для відновлення та підтримки загальної працездатності. Масаж – це джерело комфорту та відчуженості від скаженого ритму великого міста. Це — джерело життєвих сил. Масаж загальний чи локальний класичний – є ефективним методом лікування та профілактики різних недуг. Застосування масажу сприяє ліквідації болю, набряків, спайок, нормалізації статевої функції, прискоренню процесів регенерації травмованих тканин. Масаж відновлює силу стомленого м’яза, підвищує його працездатність, зміцнює суглоби та зв’язки.

Інформацію про види та вартість масажу, уточнюйте у адміністраторів за телефонами: 063-903-5400

Масаж на Оболоні

Найкращий масаж у Києві на Оболоні. Ніщо так розслаблює після важкого робочого дня як масаж на Оболоні. Ми пропонуємо затишну студію в тихому місці, щоб ніщо не відволікало від розслаблення та релаксації.
Масаж від Майстер Фіт: подаруйте собі задоволення. Масаж Оболонь від центру фітнес-послуг Майстер Фіт – це ваш реальний шанс відновити сили після фізичних та розумових навантажень. Всім відомо, що масажні процедури мають унікальний вплив на організм людини. Вони дозволяють:

  • розслабитися при значній втомі;
  • оновити життєвий тонус та відчути неймовірний приплив сил;
  • покращити кровообіг, зняти біль у суглобах та м’язах, нормалізувати роботу серцевої системи;
  • прибрати зайву вагу та знизити прояви целюліту;
  • відкоригувати поставу та усунути різні порушення у хребті, включаючи лордоз та сколіоз.

Масаж на Оболоні вирішить усі ваші проблеми та допоможе досягти стану спокою та врівноваженості.

 

Масаж Оболонь

Чому потрібно вибрати нас? Масаж Оболонь Master Fit – це правильне рішення для будь-якого киянина. Наші переваги є очевидними. Насамперед, це вже вказане вище вигідне розташування. По-друге, це широкий штат професійних масажистів, які володіють найширшим спектром масажних методик, тому ви точно відійдете від нас задоволеними незалежно від того, з якою проблемою прийшли – відновити сили або позбавитися проблем зі здоров’ям. Звичайно ж, ми не зупиняємось на досягнутому, а постійно вдосконалюємо свою майстерність на різних курсах. Ось уже 9 років ми працюємо на благо і для задоволення наших клієнтів, тому знаємо, як зробити так, щоб ви пішли від нас задоволеними.

Масаж Оболонь для кожного клієнта вибирає індивідуальну програму масажу, оскільки організм кожного унікальний. До того ж техніка та вид масажу найчастіше залежать від того, з якою проблемою звернувся клієнт. Тому ми намагаємося не просто помасажувати ту чи іншу частину тіла, а покращити якість життя, поєднуючи різні методики масажу, кінезіології, остеопатії тощо. Вам достатньо прийти до нас на консультацію, щоб ми підібрали вам не тільки найкращу методику, але й дали рекомендації щодо харчування, фізичних навантажень та інших елементів, які покращать ваше самопочуття.
Усі процедури відбуваються у комфортних умовах. Для вас у розпорядженні спокійна атмосфера, релакс-музика, найкращі креми та олії та, звичайно ж, досвідчені та ніжні руки наших масажистів.
Масаж на Оболоні – переконайтесь у наших перевагах самі!